Подаруйте підтримку дітям

Діти беззахисні перед жорстоким ставленням та байдужістю. Допоможіть нам їх оберігати.

Допомогти зараз

Кожній дитині потрібна підтримка та турбота щодня.

Малюкам, що залишилися без батьків, особливо.

Діти, яким ми допомагаємо, мають за плечима роки життя в асоціальних сім’ях та інституційних закладах.

І лише тривала кропітка робота спеціалістів та тепло люблячої сім’ї допомагає їм загоювати травми минулого, зберігати віру в доброту людей та підготуватися до повноцінного самостійного життя.

СОС Дитячі Містечка Україна

Щодня протягом 17 років ми допомагаємо дітям-сиротам та дітям, що знаходяться на межі втрати рідної сім’ї, дітям, які мають непрості історії та подолали безліч життєвих випробувань.Наше завдання не лише проводити майстер-класи, відвідувати разом екскурсії чи дарувати їм подарунки. Наша задача – змінити докорінно життя цих дітей на краще. Кожного дня ми повертаємо їм відчуття безпеки та втраченої батьківської любові, даємо освіту та впевненість в майбутньому.

Наша робота довгострокова і безперервна, адже ми беремо на себе відповідальність за дітей на багато років, до того моменту, коли вони стають самостійними. Ми вирішуємо проблему сирітства в Україні комплексно – працюємо над профілактикою соціального сирітства, підтримуємо прийомних батьків, створюємо освітні програми та програми захисту прав дітей. СОС Дитячі містечка є благодійною організацію і вся наша робота можлива лише завдяки підтримці небайдужих людей.

Дмитро

Дмитро*

12 років

Виховується в родині Олени* 4 роки

Ганна

Ганна*

14 років

Виховується в родині Анастасії* 4 роки

Оля

Оля*

9 років

Виховується у родині батьків-вихователів Миколи* та Олександри* в СОС Дитячому Містечку Бровари вже понад 3 роки.

Роман

Роман*

14 років

Виховується в родині батьків-вихователів Олени та Андрія більше 4,5 років

Марійка

Марійка*

11 років

Виховується в родині батьків-вихователів Євгена та Оксани 9 місяців.

Наша робота в цифрах

 • 0

  дітей отримали нові родини

 • 0

  дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування

 • 0

  дітей та дорослих отримали допомогу

Допомогти зараз
 • Що таке регулярна допомога?

  Щомісячна (або регулярна) допомога – це допомога, яка оформляється на сайті один раз, після чого кожного місяця автоматично буде списуватися з вашої картки. Таким чином ви будете допомагати регулярно, не відвідуючи щоразу сайт для введення даних картки. Усі платежі абсолютно безпечні. Ви маєте можливість у будь-який момент припинити допомагати.

  Щомісячна допомога – це зручно. Так само, як підписка на новини, улюблену музику, фільми та інше. Велика кількість людей уже допомагають нам багато років, система працює злагоджено та прозоро.

 • Чому важлива щомісячна допомога?

  Тому що дітям, яких ми підтримуємо у програмах нашої організації, необхідна допомога 365 днів на рік протягом тривалого часу.

  Завдяки підтримці наших Друзів у дівчат та хлопців кожного СОС Дитячого Містечка є будинок, турботливі батьки, а значить безтурботне щасливе дитинство.

  Наша робота довгострокова і безперервна — ми беремо на себе відповідальність за дітей на багато років, до того моменту, коли вони стануть самостійними. Ось чому нам так важлива регулярна допомога — з нею ми можемо впевнено планувати роботу, допомагати родинам у кризі.

 • На що використовуються мої гроші?

  Ваша благодійна допомога буде витрачатися на потреби дітей, якими опікується наша організація. Кожен день дітям потрібні не тільки одяг і харчування, але і багато іншого: канцтовари, ліки, велосипеди та роликові ковзани, можливість відвідувати гуртки та секції, а найголовніше – допомога кваліфікованих фахівців. Втрата сім’ї – це велика травма для дитини. У СОС Дитячих Містечках із кожною дитиною працюють психологи, педагоги, соціальні працівники, допомагаючи пережити травму втрати рідної сім’ї.

 • Як змінити чи призупинити допомогу?

  Ви можете зателефонувати нам по номеру +380 50 486 33 78 або написати нам на поштову скриньку [email protected]

  Ми завжди на зв’язку, у разі необхідності внесення змін у ваш благодійний щомісячний внесок – змінити номер картки, суму допомоги, ін. звертайтесь за контактами вказаними вище.

 • Чому вам можна довіряти?

  СОС Дитячі Містечка Україна – благодійна недержавна організація, яка понад 17 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 85 000 дітей та дорослих отримали підтримку від фонду.

  Ми є частиною міжнародної федерації, яка представлена у 136 країнах світу та має 70-річний досвід роботи з дітьми-сиротами та родинами у кризі. Щорічно проходимо зовнішній аудит та звітуємо про цільове використання коштів.

  Наші переваги:
  – комплексний підхід до проблеми
  – високі стандарти та чітка внутрішня політика
  – прозорість та підзвітність
  – робота з партнерами на глобальному та національному рівнях
  – високий рівень професіоналізму співробітників

  Маємо величезний локальний досвід, дієві міжнародні практики та міцну репутацію серед наших партнерів – P&G, Auchan, Фокстрот, Johnson&Johnson, Coca-Cola, Oriflame, Porsche, Клуб Добродіїв та інші. На нашому сайті можна переглянути Офіційні документи та звіти.

  Нас підтримують сотні українців, завдяки чиїй підтримці ми допомагаємо тисячам дітей та вразливим родинам щорічно.

 • Моя допомога лише крапля в морі?

  Будь-яка щомісячна підтримка неймовірно важлива. Навіть, якщо це невелика сума. Завдяки цьому ми маємо можливість постійно змінювати ситуацію з сирітством в Україні, рятувати родини, які не в змозі впоратися з власними життєвими складнощами самотужки. Кожна допомога – це не просто крапля в морі, навпаки, з таких вчинків твориться океан добра. Кожен благодійний переказ – внесок у величезні зміни в майбутньому.

  Приєднуйтеся зараз!

 • Залишилися запитання?

  Зателефонуйте нам!

  +380 50 486 33 78 (з 10.00 до 18.00 в робочі дні)

Залишились питання?